O nás

Už před 12 lety jsme se rozhodli, že vám dokážeme, jakou má slunce sílu, a jak můžete využít energii, kterou vám zadarmo posílá. Nešetříme jenom vaši peněženku, ale i přírodu. S touto myšlenkou v roce 2004 vznikla firma SUNPOWER s.r.o.

Od počátku spolupracujeme s rakouskou firmou FUTUS Energietechnik GmbH a to nám spolu s řadou realizací v Rakousku umožňuje přinášet pokrokové technologie a nové zkušenosti na náš trh. Díky tomu můžeme do vašeho bytového i rodinného domu navrhnout modernější a ekologičtější technologie. Nehledě na to, zda stavíte novostavbu, nebo opravujete starší rodinný dům. Vše s vámi probereme, navrhneme ideální řešení, zajistíme projekci, montáž i servis.

Co pro vás dokážeme udělat?

 • Navrhneme a zrealizujeme komplexní systémy úsporného nízkoenergetického vytápění a chlazení.
 • Zvládneme komplexní systémy nejen pro bytové a rodinné domy, ale i hotelové a průmyslové provozy.
 • Pokryjeme až 80 % vaší celoroční spotřeby energie za použití přírodních zdrojů a zbavíme vás enormně vysokých účtů za energii pro standardní vytápěcí systémy.
 • Zbavíme vás vlhkých stěn a plísní pomocí sanace a klimastěny.

Jak toho docílíme?

 1. Energii musíme nejprve vyrobit.
  Vsázíme především na obnovitelné zdroje energie, jako je slunce, zemské teplo, vítr. Tím planetu šetříme, neboť jde o ekologické zdroje. Zároveň jsou vám k dispozici za mnohonásobně nižší náklady, respektive zcela zdarma. Využijte alternativní zdroje energie, neboť „Slunce vám účty nepošle“.
 2. Následně musíme najít způsob jak ji co nejefektivněji uložit.
  Pro tento účel perfektně slouží naše akumulační nádrž SUNSAVE v libovolném objemu, která vyniká ukládáním s minimálními ztrátami a teplo uchová déle než klasické akumulační nádrže. Sestavujeme ji až na místě, takže ji zvládneme postavit v jakémkoliv domě a objektu.
 3. Teplo musíme dostat k vám.
  Využijeme stěnové topení KLIMASTĚNA, které v létě funguje i pro chlazení, a podlahové topení. Váš dům tak zvládneme ohřívat přirozeně sálavým teplem. Jak by to samy udělaly sluneční paprsky. Díky tomuto systému docílíme vašeho maximálního komfortu, a výrazně snížíme i spotřebu energie.
 4. Vše budete mít plně pod kontrolou
  Vytápění, ohřev vody i zdravou klimatizaci můžete pohodlně ovládat ze svého chytrého telefonu, tabletu, nebo počítače. Prostřednictvím regulace SUNPOWER máte plnou kontrolu nad svým energetickým systémem nezávisle na tom, kde se nacházíte. Tím ještě zvyšujeme komfort, prodlužujeme životnost systému, který je zároveň po celou dobu pod kontrolou odborníka.

 

Zažívejte dvojnásobnou radost ze slunečních paprsků. Šetřete svou peněženku i přírodu a zavolejte nám, nebo napište.

Se slunečným pozdravem tým SUNPOWER s.r.o.